POST NAVN OG KONTAKTOPLYSNINGER
Formand Peter Svensson

peter.svensson@dent.au.dk
87 16 81 32

Sektion for Orofacial Smerte og Kæbefunktion
Aarhus Tandlægeskole
Institut for Odontologi og Oral sundhed
Vennelyst Boulevard 9
8000 Aarhus C.

Sekretær Sara Baram

sarb@sund.ku.dk

Afd. for Klinisk Oral Fysiologi
Odontologisk institut, Københavns Universitet

Bestyrelsesmedlem Patricia Dreyer Nielsen

patricia.dreyer@dent.au.dk

Privat praksis i Århus

Bestyrelsesmedlem Dorthe Rasmussen

dorthe.rasmussen@randers.dk

Tandplejen Randers
Sundhedscenter Thors bakke

Bestyrelsesmedlem Anders Grønbeck

anders.gronbech@odontologi.au.dk

Privat praksis i Århus og sektion for Oral Protetik
Institution for Odontologi og Oral Sundhed

Bestyrelsesmedlem Gunver Madsen

gunver@dent.au.dk
87 16 70 87

Sektion for Orofacial Smerte og Kæbefunktion
Institut for Odontologi og Oral Sundhed

Kasserer Katharina Axtmann Petersen

kaap@sund.ku.dk
25 46 39 20

Privat praksis Farum og Afd. for Klinisk Oral Fysiologi, Odontologisk institut, Københavns Universitet.

Suppleant Lene Baad-Hansen

lene.hansen@dent.au.dk

Sektion for Orofacial Smerte og Kæbefunktion
Institution for Odontologi og Oral Sundhed

Suppleant Karina H. Bendixen
karina.bendixen@dent.au.dk

Sektion for Orofacial Smerte og Kæbefunktion
Institution for Odontologi og Oral Sundhed

Revisor Susanne Rames

s.rames@webspeed.dk
22 39 88 88

M.P. Bruunsgade 64.1 8000 Århus C.

Revisor Peter Ballentin
kontakt@tandlaegernejustesen.dk

Preislers Plads 9
8800 Viborg