POST NAVN OG ADRESSE MAIL OG TELEFON
Formand Karina H. Bendixen
Sektion for Orofacial Smerte og Kæbefunktion
Aarhus Tandlægeskole
Vennelyst Boulevard 9
8000 Aarhus C.
karina.bendixen@dent.au.dk
87 16 82 59
 Sekretær Gunver Madsen
Sektion for Orofacial Smerte og Kæbefunktion
Aarhus Tandlægeskole
Vennelyst Boulevard 9
8000 Aarhus C.
gunver@dent.au.dk
87167087
Menigt medlem Patricia Dreyer Nielsen
Sektion for Orofacial Smerte og Kæbefunktion Aarhus Tandlægeskole Vennelyst Boulevard 9 8000 Århus C
 

patricia.dreyer@dent.au.dk

 

 

Menigt medlem Lone Nyhuus
Sektion for Protetik
Aarhus Tandlægeskole
Vennelyst Boulevard 9
8000 Aarhus C.
lnyhuus@dent.au.dk
87 16 74 92
Menigt medlem Dorthe Rasmussen
Tandplejen Randers
Sundhedscenter Thors bakke
Biografgade 3
8900 Randers
dorthe.rasmussen@randers.dk
89 15 87 00
Menigt medlem Per Stylvig
Gammel Kongevej 164 1850 Frederiksberg
perstylvig@bidfunktion.com
33 24 85 85
Menigt medlem Peter Svensson
Sektion for Orofacial Smerte og Kæbefunktion Aarhus Tandlægeskole
Vennelyst Boulevard 9
8000 Aarhus C.
peter.svensson@dent.au.dk
87 16 81 32
Kasserer Katharina Axtmann Petersen
Københavns Tandlægeskole
Nørre Alle 20
2200 København N.
kaap@sund.ku.dk
Første suppleant Lene Baad-Hansen
Sektion for Orofacial Smerte og Kæbefunktion
Århus Tandlægeskole
Vennelyst Boulevard 9
8000 Aarhus C.
lene.hansen@dent.au.dk
87 16 81 23
Revisor Susanne Rames
M.P. Bruunsgade 64.1 8000 Århus C.
s.rames@webspeed.dk
22 39 88 88